piątek, 30 listopada 2018

Starowujkowanie ^(;,;)^ 29 - Wielki Smog
TV nie oglądam, czytam jednak rzeczy… Nie, nie czytam, jedynie mój wzrok spływa po większości informacji zamieszczonych w Internecie. Ale gdzieś tam zarejestrowałem, że w najnowszej „reklamie” (??!?) walki ze smogiem, "jakaś kobieta udaje orgazm…" Nawet mi brew nie drgnęła, bo takie rzeczy nie robią na mnie wrażenia i wcale nie szukałem tej reklamy na YT.

Ale dzisiaj, jedząc amerykańskie śniadanie – jajecznicę na bekonie i pijąc kubek (beksińskiej) neski, przeglądając Trzynasty Schron, usłyszałem, że mam włączony telewizor (TVN24 ;>), a w niej nadają wywiad z twórcą "antysmogowej reklamy". No to sobie myślę. Przeniosę się na moją porno kanapę i zobaczę o co chodzi.

Sam nie palę w piecu… Czasami tylko do niego dokładam, ale to o inny piec chodzi ;)

Jeżeli ja nie spalam gówna, to i tak jestem narażony na zachorowanie, bo spala gówno mój sąsiad” – ubarwiam wypowiedź, bo przez spaczenie, już nie jestem w stanie używać słów normalnych, delikatnych. Dalej było, że zwykłego Kowalskiego do walki ze smogiem i spalania „nie gó..” kiepskiej jakości materiałów, z których pozyskuje się energię (jednak się udało!!!!) mają zachęcić „idole, ludzie z naszego otoczenia”, czyli aktorzy z seriali, jakiś profesor... I za chwilę zaczęto emitować reklamę..

Oglądam… Hmm… Szukam w necie, bo może ja coś źle widziałem. (Po co ja się tym zajmuję??!?) Znalazłem.

Pierwsza Doba Bez Smogu
Wstrzymajmy smog chociaż na 24 godziny, by później było łatwiej pozbyć się go na dobre. Kampania Pierwsza doba bez smogu ma zwrócić uwagę na problem złej jakości powietrza w Polsce. Wejdź na https://pierwszadobabezsmogu.pl/ i dołącz do akcji.Ja pierdykam. Większości tych ludzi – „moich idoli” nie znam, ale sprawdziłem kim są… - Ksiądz, Jutuber, Kucharka. No chyba, ze Krzysztof Ibisz! – ten to tak! Rewelacja! Gdzie jest Lewandowski!!! I jego małżonka Anna! Jednego aktora to tylko w Quo Vadis widziałem. Pan profesor to ten chyba w garniturze, starszy człowiek… (wykształcenie to nie inteligencja)

Gdzie to uniesienie, od którego wszystko się niby zaczęło… No na siłę znalazłem, jest! Na końcu! 56 sekunda. Jestem pewien, że to ten fragment. Inne może też pasują, ale tam dziewczyna jest młoda…

Smog to niebezpieczna sprawa, należy z tym walczyć, wiadomo, ale w tej notatce chyba narzekam. Zamiast aktorów powinni pokazać zniszczenie, może jakiś film z Fallouta? ;> Czyli moja postawa zawiera się w komentarzu pod filmem.


peep1 - "zrobili reklamę przeciwko smogowi, ale kurwa niee, polaczki i tak będą narzekać "eee kogo wy wzieliście do tej reklamy, kto to jest w ogólee" tym ludziom zjebanym w tym kraju nigdy kurwa nie dogodzisz"


Michał Ziobro"Rozumiem, że wszyscy celebryci jeżdżą do pracy tramwajem, a nie autem (w Wawie to sporo smogu komunikacyjnego), nie palą węglem w domu/mieszkaniu tylko używają ciepła z sieci lub gazu. Jak już muszą autem jechać to nie mają diselka tylko jakąś Teslę, Leafa lub Hyundai Kona."


A o co chodzi w tym filmie? Wszedłem na stronę www, jest program działania, ale nie chce mi się czytać. Segreguję śmieci…  

(Pisząc tę notatkę słucham Megadeth - czyli… ;>)

To jest smok!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz